Home Terminarz meczów

Terminarz Ekstraligi - runda wiosenna 2014

Drukuj

Runda wiosenna 2014

Runda VIII – 29/30.03.2014

KS Budowlani Lublin
- Awenta MKS Pogoń Siedlce (sobota, godz. 14.00)
MKS Ogniwo Sopot - RC Lechia Gdańsk (niedziela, godz. 15.00)
RC Orkan Sochaczew - RC Arka Gdynia (niedziela, godz. 14.00)
KS Posnania Poznań - Master Pharm Budowlani Łódź S.A. (sobota, godz. 15.00)

Runda IX – 13.04.2014 (niedziela)

KS Budowlani Lublin
- MKS Ogniwo Sopot (niedziela, godz. 12.00)
Awenta MKS Pogoń Siedlce - KS Posnania Poznań (niedziela, godz. 14.00)
Master Pharm Budowlani Łódź S.A. - RC Orkan Sochaczew
RC Arka Gdynia - RC Lechia Gdańsk (niedziela, godz. 15.00)

Runda X – 21.04.2014 (poniedziałek)

KS Posnania Poznań - KS Budowlani Lublin (poniedziałek, godz. 13.00)
MKS Ogniwo Sopot - RC Arka Gdynia
RC Lechia Gdańsk - Master Pharm Budowlani Łódź S.A. (niedziela, godz. 13.00)
RC Orkan Sochaczew - Awenta MKS Pogoń Siedlce (poniedziałek, godz. 16.00)

Runda XI – 04.05.2014 (niedziela)

KS Budowlani Lublin
- RC Orkan Sochaczew (niedziela, godz. 12.00)
KS Posnania Poznań - MKS Ogniwo Sopot (niedziela, godz. 15.00)
Awenta MKS Pogoń Siedlce - RC Lechia Gdańsk (niedziela, godz. 14.00)
Master Pharm Budowlani Łódź S.A. - RC Arka Gdynia

Runda XII – 10/11.05.2014

RC Lechia Gdańsk - KS Budowlani Lublin (sobota, godz. 15.00)
MKS Ogniwo Sopot - Master Pharm Budowlani Łódź S.A.
RC Arka Gdynia - Awenta MKS Pogoń Siedlce (sobota, godz. 15.00)
RC Orkan Sochaczew - KS Posnania Poznań (sobota, godz. 17.00)

Runda XIII – 24.05.2014

KS Budowlani Lublin
- RC Arka Gdynia (sobota, godz. 12.00)
RC Orkan Sochaczew - MKS Ogniwo Sopot (sobota, godz. 17.00)
KS Posnania Poznań - RC Lechia Gdańsk (sobota, godz. 15.00)
Awenta MKS Pogoń Siedlce - Master Pharm Budowlani Łódź S.A. (sobota, godz. 14.00)

Runda XIV – 07/08.06.2014

Master Pharm Budowlani Łódź S.A. - KS Budowlani Lublin
MKS Ogniwo Sopot - Awenta MKS Pogoń Siedlce
RC Arka Gdynia - KS Posnania Poznań (sobota, godz. 14.30)
RC Lechia Gdańsk - RC Orkan Sochaczew (sobota, godz. 15.00)

I termin play-offs – 21/22.06.2014
Nr 4 v Nr 1
Nr 3 v Nr 2
Nr 5 v Nr 6 (mecz o V miejsce)
Nr 8 v Nr 7

II termin play-offs – 28/29.06.2014
Nr 1 v Nr 4
Nr 2 v Nr 3
Nr 7 v Nr 8

Finały Ekstraligi – 05/06.07.2014
mecz o III miejsce
mecz o I miejsce


 

Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

lato w mieście

Lato w mieście
z Budowlanymi Lublin!



Poniedziałki i środy
na boisku KS "Budowlani"
od 11.00 do 12.30

Wtorki i czwartki
na boisku Orlik SP 40
od 11.00 do 12.30

Zapraszamy na treningi
rugby TAG!


Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj13
Wczoraj101
W tym tygodniu241
W tym miesiącu3710
Łącznie1418376