Home 2014 listopad II Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Rugby TAG

II Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Rugby TAG

Drukuj

LOZRKSB20.11.2014 roku na parkiecie hali sportowej Globus przy ulicy Kazimierza Wielkiego w Lublinie odbyły się II Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Rugby TAG.

W tym roku w ramach pilotażu rozegrano turniej gimnazjów, w którym wystartowało sześć zespołów. Już w przyszłym roku szkolnym rugby TAG zostanie wprowadzone do systemu współzawodnictwa na tym poziomie kształcenia i wejdzie do programu „Gimnazjady”.

Dla uczniów kończących naukę w gimnazjum, ciekawą ofertę przygotowuje Lubelskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego. Szkoła przy ulicy Magnoliowej planuje w Technikum Mechanicznym uruchomić klasę sportową z rugby.

W zawodach szkół podstawowych wystartowało 13 drużyn, w tym trzy spoza Lublina. Dla tegorocznych absolwentów podstawówek zainteresowanych możliwością doskonalenia swoich umiejętności gry owalną piłką Gimnazjum Nr 10 przy ulicy Wajdeloty planuje urucho
mić klasę sportową z rugby.

Wyniki:

Gimnazja

Gim 9 – Gim 18   0:4

Gim 10 – Gim 16   8:0

Gim 16 – Gim 8   1:3

Gim 9 – Gim 10   2:3

Gim 16 – Gim 5   0:1

Gim 18 – Gim 8   4:1

Gim 10 – Gim 18   2:1

Gim 5 – Gim 9   1:0

Gim 9 – Gim 8   4:2

Gim 10 – Gim 5   5:1

Gim 5 – Gim 18   1:3

Gim 8 – Gim 10   0:7

Gim 16 – Gim 9   0:3

Gim 18 – Gim 16   5:1

Gim 5 – Gim 8   3:1


Klasyfikacja końcowa

1. Gimnazjum nr 10 (nauczyciel Stanisław Więciorek)

2. Gimnazjum nr 18 (nauczyciel Monika Żyśko-Gołębiowska)

3. Gimnazjum nr 5 (nauczyciel Piotr Żurowicz)

4. Gimnazjum nr 9 (nauczyciel Wojciech Marek)

5. Gimnazjum nr 8 (nauczyciel Robert Wróblewski)

6. Gimnazjum nr 16 (nauczyciel Karol Pajdosz)


Szkoły podstawowe

SP Tomaszowice – SP 34

SP 23 – SP 40

SP 14 – SP 38

SP 14 – SP Kraśnik

SP 34 – SP 23

SP Chrobry – SP Tomaszowice

SP 46 – SP Białki Dolne

SP 30 – SP 3

SP Kraśnik – SP 14

SP 38 – SP 29

SP 23 – SP Chrobry

SP 40 – SP 34

SP 3 – SP Białki Dolne

SP 46 – SP 30

SP 38 – SP Kraśnik

SP 29 – SP 14

SP Chrobry – SP 40

SP Tomaszowice – SP 23

SP 30 – SP Białki Dolne

SP 3 – SP 46

SP 40 – SP Tomaszowice

SP 34 – SP Chrobry


Półfinały

SP Kraśnik – SP Tomaszowice 4:1

SP 23 – SP 46 4:0

SP 29 – SP Chrobry 2:3

SP 40 – SP 3 4:1

SP 30 – SP 14 2:3

SP Białki Dolne – SP 38 1:0


Finały

O miejsca 10-12

SP Tomaszowice – SP 46 6:0

SP Tomaszowice – SP 30 3:1

SP 46 – SP 30 1:5


O miejsca 7-9

SP Kraśnik – SP 23 4:0

SP Kraśnik – SP 14 5:2

SP 23 – SP 14 0:1


O miejsca 4-6

SP 29 – SP 3 5:1

SP 29 – SP 38 3:1

SP 3 – SP 38 3:1


O miejsca 1-3

SP Chrobry – SP 40 2:4

SP Chrobry – SP Białki Dolne 3:2

SP 40 – SP Białki Dolne 5:1


Klasyfikacja końcowa

1. SP 40 (nauczyciel Jarosław Sierocki)

2. SP Chrobry (nauczyciel Rafał Jadach)

3. SP Białki Dolne (nauczyciel Robert Pyrka)

4. SP 29 (nauczyciel Artur Aleksandrowicz)

5. SP 3 (nauczyciel Agnieszka Syta)

6. SP 38 (nauczyciel Dariusz Harasymiuk)

7. SP 1 Kraśnik (nauczyciel Piotr Machaj)

8. SP 14 (nauczyciel Dorota Góra)

9. SP 23 (nauczyciel Paweł Janowski)

10. SP Tomaszowice (nauczyciel Robert Ciechoński)

11. SP 30 (nauczyciel Wojciech Pojęta)

12. SP 46 (nauczyciel Sławomir Adryjanek)

13. SP 34 (nauczyciel Mirosław Kwiatkowski)


 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar








Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj9
Wczoraj154
W tym tygodniu163
W tym miesiącu2973
Łącznie1712418